Úvod

Návod na vytvoření inzerátu

Technická poznámka

Tato stránka se Vám otevřela v novém okně a to Vám umožňuje pohodlně překlikávat v horní liště mezi rozepsaným inzerátem a Návodem na vytvoření inzerátu, aniž byste ztratili práci na rozepsaném inzerátu.

Jak zadat textový inzerát?

1. Přihlašte se do svého účtu. Pokud vkládáte inzerát poprvé, musíte se nejprve zaregistrovat.
2. Zvolte typ inzerátu a vyberte kategorii, ve které se bude inzerát zobrazovat.
3. Do názvu uveďte nejlépe druhové označení živočicha nebo název zařízení, akce ... Tento text se zobrazuje v přehledu inzerátů. Max. 60 znaků včetně mezer.
4. V popisu napište Vámi zvolený text inzerátu. Tento text se zobrazuje po rozkliknutí inzerátu. Maximálně 1000 znaků včetně mezer. Pokud se jedná o exemplář uvedený v příloze A CITES, nezapomeňte do textu uvést větu - "CITES - povinné doklady" - je to Vaše zákonná povinnost.
5. Cena - doporučujeme uvést, nemusíte však uvádět.
6. Upload fotek - zde můžete nahrát až 3 fotografie. Fotky nemusíte nahrávat.
7. Poznámku nemusíte vyplňovat, většinou se používá pro doplňující kontaktní informace.
8. Typ, kategorii, název a popis inzerátu můžete kdykoliv změnit.
9. Pokud později změníte údaje ve svém profilu (telefon, email), automaticky se změní ve všech Vašich inzerátech (pokud máte zatržený souhlas se zobrazováním).

Jak se zaregistrovat?

Registrace je jednoduchá. Uživatelským jménem může být i přezdívka. Pokud při zápisu vašeho e-mailu a telefonu nezatrhnete souhlas se zobrazováním, nebudou se tyto údaje u Vašich inzerátů zobrazovat. E-mailová adresa je pak využívána pouze k odeslání rychlé odpovědi nebo k zaslání nového přístupového hesla, pokud původní zapomenete. Souhlas s nakládáním Vašich osobních údajů ukládá zákon, a proto musí být toto políčko zatrhnuté. A to i v případě, kdy použijete jako uživatelské jméno přezdívku.

Řádková inzerce je zdarma

Vkládání řádkových inzerátů (textový inzerát) v části Inzerce je zdarma. Vložené inzeráty v rozporu s platnými právními normami budou odstraněny (propagující násilí, ....). Stejně tak budou odstraněny stejné inzeráty vložené duplicitně v jedné kategorii. Stejné inzeráty však mohou být uloženy v různých kategoriích (např. v kategorii želvy + v kategorii krmiva). Pro každou kategorii však musíte uložit inzerát zvlášť. Jednomu inzerátu nelze zadat zobrazování ve více kategoriích současně. Inzeráty je možné vkládat, upravovat, prodlužovat jejich zveřejnění apod. pouze po přihlášení.
UPOZORNĚNÍ - doporučujeme před uložením napsaného inzerátu zkontrolovat zvolenou kategorii. Při nesprávně zvolené kategorii se inzerát pak nezobrazuje tam, kde by jste si přáli. Pokud zjistíte, že se Vám inzerát nezobrazuje ve Vámi požadované kategorii, klikněte na Moje inzeráty, vyberte si příslušný inzerát a klikněte na Upravit. Pak můžete kategorii opravit.

Inzerát se zobrazuje 7 dnů. Potom se automaticky zobrazování vypne. Pokud chcete inzerát zobrazovat i nadále, klikněte na Moje inzeráty, vyberte příslušný inzerát a klikněte na Prodloužit. Inzerát se od toho okamžiku bude opět zobrazovat 7 dnů. Pokud si při registraci zatrhnete Zasílat emaily po uběhnutí doby zobrazování inzerce, přijde Vám na uvedený mail upozornění, že se daný inzerát přestal zobrazovat.

Pokud z jakýchkoliv důvodů chcete přerušit další zobrazování inzerátu, klikněte na Moje inzeráty a zvolte Vypnout. Od toho okamžiku se inzerát v přehledu inzerátů přestane zobrazovat.

DOPORUČUJEME ZAPSAT SI PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE (uživatelské jméno a heslo). Pokud se Vám stane, že zapomenete přihlašovací údaje, klikněte na tlačítko Zapomenuté heslo. Obratem dostanete na mailovou adresu uvedenou ve vašem profilu nové údaje.

x